CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni

Pracoviště hematologie


Mgr. Naďa Roučková, vedoucí pracoviště

Zástupce vedoucí pracoviště
MUDr. Ivan Vonke, MBA

Kontakty

telefonemail
387 873 552 hematologie@nemcb.cz

Pracoviště hematologie (PHEM) pracuje v nepřetržitém režimu, provádí hematologická vyšetření morfologie krevních buněk a koagulace krve.

K základnímu morfologickému vyšetření a komplexnímu stanovení koagulačních parametrů pracoviště využívá plně automatizované systémy. PHEM provádí také speciální morfologická vyšetření buněk krve a vyšetření kostní dřeně včetně speciálních barvení. Zabývá se také morfologií buněk v jiných tělních tekutinách.

Samostatnou problematikou je na jedné straně vyšetření stavů nadměrného srážení krve a na druhé straně vyšetření základních funkcí krevních destiček.

PHEM zajišťuje a koordinuje komplexní diagnostiku ve spolupráci s ostatními laboratořemi a zároveň úzce spolupracuje v rámci NCB se specializovanou hematologickou ambulancí.

Seznam vyšetření zde

Žádanky ke stažení:

Krevní obraz a cytochemie

Koagulační vyšetření

Krevní obraz - hromadná žádanka

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje