CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Po propuštění

Každá matka dostává při propuštění domů očkovací a zdravotní průkaz dítěte, je informována v otázkách péče o dítě v domácím prostředí a jsou jí zodpovězeny kladené otázky. Po propuštění do domácí péče je povinností rodičů co nejdříve (nejlépe do 48 hodin) zaregistrovat dítě u praktického lékaře pro děti a dorost. Tím také informovat tohoto lékaře, že byl novorozenec propuštěn. Praktický lékař pro děti a dorost obdrží propouštěcí zprávu miminka poštou.

Miminko necháváme spát na zádech s odkrytým obličejem, přikrývku vždy jen do úrovně ramen. Žádné volně ležící textilie či hračky kolem hlavy dítěte. Ven na procházky je možno chodit s dítětem dle libosti. Vždy se orientujeme podle teploty nožiček dítěte. Vycházky omezujeme při nepříznivém nebo mrazivém počasí.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace