Rezervace léků na předpis

Rezervujte si léky z ereceptu online – budete mít jistotu, že pro Vás budou v lékárně připravené.

Jak funguje rezervace léků na předpis

• Připravte si kód e-Receptu. Je to 12-ti místný kód (písmena a číslice) vytištěný na papírové průvodce receptu (většinou dole u čarového kódu) nebo v SMS s receptem. Přepište jej do on-line rezervace bez mezer a pomlček. V kódu se nevyskytují číslice 0 a 1, vždy se jedná o písmena O a I. Po zadání kódu stiskněte ENTER.
  • Vyplňte kontaktní údaje. Použijeme je pouze k dané rezervaci a komunikaci s Vámi.
  • Každý erecept si rezervujte samostatně. K objednávce každého receptu vám bude přidělené identifikační číslo.
  • V prvním kroku budete SMS správou nebo e-mailem informováni o přijetí požadavku.
  • Až bude vše připraveno k vyzvednutí, pošleme vám SMS nebo email o připravení požadavku k výdeji a můžete si pro léky přijít do naší lékárny.
  • Nezapomeňte na přidělené identifikační číslo, bez něj Vám léky nemohou být vydány.

Pokud nastane problém s dostupností předepsaného léku, dohodneme další postup nebo bude vaše objednávka zrušena.

Doba přípravy individuálně připravovaných léčiv může trvat 3-7 pracovních dnů. Žádáme pacienty, aby s danou skutečností předem počítali.

Pokud si nevíte rady, napište nám na verlek@nemcb.cz, rádi Vám pomůžeme.

Podmínky rezervace ereceptu
informace o zpracování osobních údajů při rezervaci ereceptů.

Odkaz na rezervační formulář