CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Náušnice

Rodiče jsou poučeni, že aplikace náušnic je pro novorozence stejně bolestivý výkon jako pro starší dítě, ne-li bolestivější díky zvýšené citlivosti novorozenců k bolestivým podnětům.

U novorozenců je také snížená obranyschopnost organizmu, a proto hrozí častější komplikace jako např. hnisání vpichů. V případě nutnosti další hospitalizace novorozence na našem oddělení například pro neprospívání, žloutenku či s jiným problémem musí být náušnice dítěti vyjmuty.

Rodiče jsou proto nabádáni k odložené aplikaci náušnic do věku dítěte nejdříve kolem 3 měsíců. Náušnice aplikujeme pomocí nastřelovací pistole, cena včetně náušnic (obě uši) je 500,- Kč nebo standardní metodou perforace ušních boltců, za tento výkon se platí 200,- Kč (v tomto případě musí být náušnice před aplikací 24 hodin ponořené v lihu). Aplikaci náušnic si lze objednat na ambulanci tel. 387 875 711.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace