387 87 11 11
Víc než nemocnice.
...
Prodejní výstava výrobků pacientů hospitalizovaných na Psychiatrickém a Dětském oddělení

Srdečně Vás zveme v tomto krásném adventním čase na prodejní výstavu výrobků pacientů hospitalizovaných na Psychiatrickém a Dětském oddělení. Přijďte se spolu s námi potěšit krásnými výtvory z keramiky pacientů Denního stacionáře Psychiatrického oddělení nebo výrobky dětských pacientů, které mohou být zároveň i vhodným vánočním dárkem. Na místě bude k prodeji také kalendář na rok 2024 obsahující malby, které vytvořily děti v průběhu hospitalizace v rámci arteterapie. 

Datum: 08. 12. 2023

Čas: 11.00–13.00

Místo: Pavilon A a vstupní Terminál Nemocnice

...
Den péče o dítě od narození do tří let

Den, ve kterém se dozvíte, jak pečovat o ty nejmenší
Připravili jsme pro vás pestrý program, ve kterém se dozvíte, jak pečovat o děti od narození do tří let. Zjistíte více o prvních příkrmech a výživě dětí, poradíme vám se správnou technikou kojení nebo představíme Banku mateřského mléka. Dále se dozvíte, jak o miminko pečovat a co dělat, abyste podpořili jeho správný fyziologický vývoj.

Datum: 31. 10. 2023

Čas: 9.00–12.00

Místo: Terminál Nemocnice České Budějovice, a.s.

...
DEN SRDCE v Nemocnici České Budějovice, a.s.

Den, který vám otevře oči a posílí vaše srdce
Přijďte s námi oslavit Den srdce. Připravili jsme pro vás bohatý program, kde se dozvíte, jak chránit své zdraví. Můžete si nechat změřit hladinu cukru nebo cholesterolu v krvi, poradit se o správné životosprávě, nebo zjistit, jak na správnou rekonvalescenci po úrazu, a mnoho dalšího. Třešničkou celé akce bude autogramiáda hráčů HC Banes MOTOR České Budějovice.

Datum: 25. 09. 2023

Čas: 09:00–14:00

Místo: Terminál Nemocnice České Budějovice, a.s. a přilehlé okolí