CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Zákrokový (operační) sál

Zákrokový (operační) sál (v komplexu pracovišť JIRP neonatologického oddělení)

Staniční sestra: Mgr. Ivana Zikešová

 

     Sál je umístěn v 1. patře budovy. Je kompletně vybaven operační a anesteziologickou technikou. Je připraven 24 hodin denně k řešení akutních situací a byl vybudován i s cílem zajištovat plánovanou operativu u novorozenců a malých kojenců. Svým umístěním a vybavením dovoluje omezit transport těchto pacientů k operačním výkonům do jiných částí naší nemocnice na minimum. Pro naše pacienty to znamená novou kvalitu v zajištění perioperační péče. Toto pracoviště je určeno pro péči poskytovanou dětským chirurgem, dětským kardiochirurgem, dětským urologem a dětským ortopedem. Jeho provoz je zajištěn v úzké spolupráci s oddělením ARO naší nemocnice. Z hlediska technického i epidemiologického provoz odpovídá současným nárokům na operační péči.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace