CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Lékař/lékařka pro oddělení úrazové chirurgie

Požadavky

Lékař absolvent nebo lékař s ukončeným základním chirurgickým nebo ortopedickým kmenem nebo krátce před jeho dokončením. Lékař s atestací v oboru ortopedickém či chirurgickém předností. Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění. Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění. 

Nabízíme:

Zajímavou práci na velmi dobře vybaveném akreditovaném pracovišti krajského významu.  Dobré podmínky pro odborný růst , možnost vzdělávání v oboru ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí nebo chirurgie,  celoživotní vzdělávání, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, týden dovolené  nad zákonný  rámec, stravování ve vlastním stravovacím zařízení s příspěvkem, nemocniční školka.  Nadstandardní mzdové podmínky.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Prim. MUDr. Martin Kloub,PhD.  oddělení úrazové a plastické chirurgie,
tel: 387 874 700 email:kloub@nemcb.cz.

Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu:

Nemocnice České Budějovice,a.s., sekretariát vedení společnosti, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace