Spektrum poskytované péče

Dentoalveolární chirurgie - výkony převážně v místní anestezii bez nutnosti hospitalizace – například chirurgické extrakce, chirurgická ošetření neprořezaných zubů, exstirpace cyst, chirurgická úpravu nevyhovujících podmínek před zhotovením zubních náhrad včetně zavedení dentálních implantátů.

Výkony orální a maxilofaciální chirurgie - operační výkony většího rozsahu vyžadující zpravidla hospitalizaci a dle povahy onemocnění místní či celkovou anestezii (např. rozsáhlé záněty, cysty, nádory, apod.).

Úrazy

Poranění kostí obličejového skeletu a měkkých tkání obličeje.

Diagnostika a léčba benigních i maligních nádorových onemocnění dutiny ústní

Onemocnění ústní sliznice

Odběr vzorků tkáně k mikroskopickému vyšetření

Diagnostika a léčba nemoci slinných žláz - záněty, odstraňujeme slinné kamínky, provádíme odběr malých slinných žlázek ze sliznice dolního rtu k dalším imunologickým vyšetřením