CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Lékař/lékařka pro oddělení radiologické

Získejte náborový příspěvek pro tuto pozici ve výši až 350 000 Kč.

Požadavky

Lékař absolvent nebo lékař s ukončeným základním radiologickým kmenem nebo krátce před jeho dokončením. Lékař s atestací v oboru zobrazovací metody , předností. Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění.

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci na plný úvazek v přátelském kolektivu na akreditovaném pracovišti krajského významu. Jde o práci v jednosměnném provozu, s výkonem ústavních pohotovostních služeb. Nabízíme dobré podmínky pro odborný růst, nadstandardní mzdové podmínky, týden dovolené nad zákonný rámec, dotované stravování a možnost ubytování na ubytovně nemocnice.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Prim. MUDr. Petr Lhoták, oddělení radiologické, tel: 387 873 200, email: lhotak@nemcb.cz a sekretariat@nemcb.cz.

Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu:

Nemocnice České Budějovice, a.s., Sekretariát vedení společnosti, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace