CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Nutriční terapeut/terapeutka

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost , trestní bezúhonnost dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Pozice vhodná i pro absolventy VŠ. Ochotu  dále se vzdělávat a učit se novým věcem.

Vzdělání:

Minimálně SZŠ obor dietní sestra ukončené do roku 2002 + praxe do současnosti nebo VŠ vzdělání v oboru nutriční terapeut (Bc.,Mgr.) v tomto případě praxe není vyžadována.

Nabízíme:

Zajímavou a pestrou práci na plný úvazek v jednosměnném pracovním režimu. Dobré podmínky pro odborný růst,  nadstandardní finanční ohodnocení, týden dovolené nad zákonný rámec, možnost ubytování na ubytovně nemocnice.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Oddělení obslužných činností - Antonín Vorel - vedoucí stravovacích služeb,tel: 387872301, mob. 721 760 744, e-mail: vorel.antonin@nemcb.cz. Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu: Nemocnice České Budějovice,a.s., zaměstnanecké oddělení, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice nebo na výše uvedenou elektronickou adrtesu resp. mořno předat osobně.

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace