CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Porodní asistentka

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost , trestní bezúhonnost dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Vzdělání porodní asistentka. Pozice vhodná i pro absolventy. Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem.

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci na plný úvazek na akreditovaném pracovišti krajského významu,ve stabilním a vysoce profesionálním prostředí, na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Nabízíme dobré podmínky pro odborný růst, nadstandardní finanční ohodnocení, týden dovolené nad zákonný rámec a možnost ubytování na ubytovně nemocnice.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Daniela Traplová, tel. 38 787 2111, zaměstnanecké oddělení, email: traplova@nemcb.cz. Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu: Zaměstnanecké oddělení Nemocnice České Budějovice,a.s.,  B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice nebo na výše uvedenou elektronickou adresu, resp. možno předat osobně.

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace