CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Lékař/lékařka pro oddělení onkologické, odbornost klinická onkologie

S možností získat náborový příspěvek

 

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění. Atestace v oboru klinická onkologie nebo minimálně v předatestační přípravě, dokončený základní interní kmen nebo příprava na dokončení, předností. Možnost nástupu i lékařů absolventů LF.

Nabízíme:

Zajímavou práci na akreditovaném krajském pracovišti ve specializovaném týmu v rámci Komplexního onkologického centra, v případě absolventů přípravu na atestaci z klinické onkologie s výhledovou specializací na některou z hlavních onkologických diagnóz. Práci v dobrém kolektivu, dobré podmínky pro odborný růst, možnost ubytování na ubytovně nemocnice ,týden dovolené navíc nad stanovený rámec, možnost celoživotního vzdělávání. Mzdové podmínky dle platného mzdového předpisu nemocnice

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Prim. MUDr. Václav Janovský - oddělení onkologické, tel. 38 787 5000-01, e-mail: janovsky@nemcb.cz.

Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu: Nemocnice České Budějovice,a.s., B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice, Ing. Cepáková - tel.387872112 , mail - cepakova@nemcb.cz.

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace