CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Farmaceut/Farmaceutka pro veřejnou část

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění. VŠ vzdělání v oboru farmacie. Atestace výhodou, nikoli podmínkou. Pozice vhodná i pro absolventy. Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem.

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci na plný úvazek na akreditovaném pracovišti krajského významu. Jde o práci v jednosměnném provozu, s výkonem ústavních pohotovostních služeb. Nabízíme dobré podmínky pro profesní růst s podporou specializačního vzdělávání, nadstandardní mzdové podmínky, týden dovolené nad zákonný rámec a možnost ubytování na ubytovně nemocnice.

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

PharmDr. Ondřej Pavlíček,PhD., lékárna nemocnice , tel: 387 873 100-01, nebo 606644543,  email: pavlicek.ondrej@nemcb.cz

Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu:

Nemocnice České Budějovice,a.s., zaměstnanecké oddělení, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace