CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Lékař/lékařka pro oddělení infekční

Požadavky

Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění. Atestace v oboru infekční lékařství nebo dokončený základní interní nebo pediatrický kmen výhodou. Možnost nástupu i lékařů absolventů LF.

Nabízíme:

Zajímavou a pestrou práci ve zkušeném a přátelském kolektivu  na akreditovaném  pracovišti II. typu. Na lůžkovém oddělení včetně JIP a v ambulantním provozu zajišťujeme diagnostiku a terapii komunitních a nosokomiálních infekčních nemocí v plném spektru. Součástí oddělení jsou centra specializované péče o virové hepatitidy, HIV/AIDS, cestovní medicíny a očkování.

Jedinečnou charakteristikou našeho odd. je hospitalizace nemocných se septickými stavy interní i chirurgické povahy. V rámci mezioborové spolupráce společně s chirurgickými specialisty léčíme pacienty s abscesy mozku, infekcemi kostí a kloubů, včetně periprotetických infekcí, spondylodiscitid ap.

Podporu dalšího vzdělávání, perspektivu odborného růstu.

U absolventů přípravu na atestaci z infekčního lékařství po absolvování interního nebo pediatrického kmene.

Možnost ubytování na ubytovně nemocnice, týden dovolené navíc nad stanovený rámec, mzdové podmínky dle platného mzdového předpisu nemocnice.

 

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Prim. MUDr. Aleš Chrdle - oddělení infekční, tel. 38 787 4600-1, e-mail: chrdle.ales@nemcb.cz

Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu:

Nemocnice České Budějovice,a.s., sekretariát vedení společnosti, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace