CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Zdravotní sestra Jednotky intenzivní a resuscitační péče - koronární jednotky Kardiologického oddělení (JIRP-KJ).

 Hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici zdravotní sestra Jednotky intenzivní a resuscitační péče - koronární jednotky Kardiologického oddělení (JIRP-KJ)

S možností získat náborový příspěvek

Požadavky:

Odborná a zdravotní způsobilost , trestní bezúhonnost, dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Pozice vhodná  pro všeobecnou sestru , která se chce učit novým věcem a je ochotná dále se vzdělávat. Slušné a vstřícné chování, vystupování, pracovitost, spolehlivost a obliba práce na oddělení podmínkou.

Nabízíme:

Zajímavou, odbornou a pestrou práci na plný úvazek na akreditovaném pracovišti JIRP - KJ Kardiologického oddělení. Nabízíme zaškolení v přátelském kolektivu, dobré podmínky pro odborný růst s možností celoživotního vzdělávání, týden dovolené nad zákonný rámec, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, dotované stravování.

Stručná charasteristika pracoviště:

Na tomto oddělení léčíme nemocné se všemi akutními onemocněními srdce a krevního oběhu, které představují přímé ohrožení života. Pracoviště je vybaveno ventilátory , hemodialýzou, úzce spolupracuje s kardiochirurgickým oddělením a ARO.

Nástup: dle dohody

Kontakt:

Dudáková Anna DiS., vrchní sestra Kardiologického oddělení,  e-mail: dudakova.anna@nemcb.cz.

Žádosti včetně strukturovaného životopisu  zasílejte na adresu: Nemocnice České Budějovice,a.s., zaměstnanecké oddělení, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice nebo na výše uvedenou elektronickou adresu resp. možno předat osobně.

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace