CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Sanitář

Láká Vás práce v nemocnici? Přijďte pracovat mezi nás. Do našeho týmu na Centrální operační sály hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici sanitář, sanitářka.

Požadavky:

Odborná a zdravotní způsobilost , trestní bezúhonnost, dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Ukončený akreditovaný kvalifikační kurz v oboru "sanitář" nebo splnění kvalifikačních podmínek dle ustanovení § 42, zákona č. 96/2004 Sb. Zákon o nelékařských zdravotnických povoláních v platném znění. Základní znalost práce na PC, schopnost samostatné práce, aktivní přístup k práci, spolehlivost, loajalita a odpovědnost. Předložit doklady o odborné způsobilosti, bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti.

Náplň hlavní pracovní činnosti:

  • pomocná činnost  na Centrálních operačních sálech v rámci poskytování zdravotních služeb pod odborným dohledem nebo přímým vedením zdravotnického pracovníka způsobilého k výkonu povolání bez odborného dohledu
  • pomoc při polohování a fixaci pacienta před, v průběhu a po operačním výkonu
  • vykonávání činností při příjmu, přemisťování a transportu pacienta v rámcu Centrálních operačních sálů
  • péče o hygienu prostředí
  • další činnosti specifikované v Popisu pracovního místa

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci na plný nebo částečný úvazek v jednosměnném provozu s pohotovostními službami, v akreditovaném zdravotnickém zařízení.  Náborový příspěvek,  dobré podmínky pro odborný růst, podporu dalšího vzdělávání, osobního a profesního rozvoje, nadstandardní finanční ohodnocení, týden dovolené nad zákonný rámec, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, dotované závodní stravování, slevy v nemocniční lékárně, slevy ve sportovním centru "Delfín", možnost bezplatného využívání zaměstnaneckých parkovišť, ap.

Nástup: dle dohody

Kontakt:

Kontaktní oracovník: Bc. Brejšková Soňa, tel.38 787 4188, manažerka centrálních operačních sálů,  e-mail: brejskova.sona@nemcb.cz.

Žádosti včetně strukturovaného životopisu  zasílejte na adresu: Nemocnice České Budějovice,a.s., zaměstnanecké oddělení, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice nebo na výše uvedenou elektronickou adresu resp. možno předat osobně.

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace