CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Lékař/lékařka pro oddělení kardiologické

Požadavky

Lékař absolvent nebo lékař s ukončeným základním interním kmenem nebo krátce před jeho dokončením, příp. lékař se specializovanou způsobilostí v oboru kardiologie. Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95/2004 Sb. v platném znění. 

Nabízíme:

Zajímavou, pestrou práci  na plný pracovní úvazek v přátelském kolektivu  na akreditovaném  pracovišti, které je součástí Centra vysoce specializované komplexní kardiovaskulární péče pro dospělé. Nabízíme dobré podmínky pro odborný růst, nadstandardní mzdové ohodnocení, dotované stravování, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, týden dovolené navíc nad stanovený rámec.

 

Nástup: Možný dle dohody

Kontakt:

Prim. MUDr. Jiří Haniš, kardiologické oddělení, 

e-mail: hanis@nemcb.cz

Tel: 387874300 - 01

Žádosti včetně životopisu a dokladů o odborné způsobilosti zasílejte na adresu:

Nemocnice České Budějovice,a.s., sekretariát vedení společnosti, B.Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace