CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni

20. 01. 2021

Vyjádření hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby k dodávce vakcín

Právě nám do kraje dorazily tři krabice s vakcínou.
 
Je to tedy 3 500 dávek. Okamžitě jsme otevřeli termíny pro zaregistrované seniory ve všech okresech. Celá dodávka bude rozdělena do okresů podle počtu registrovaných seniorů. Od zítřka tedy očkujeme seniory 80+ ve všech okresních nemocnicích, protože kapacita je tam zatím dostatečná a pouze v Č.Budějovicích už očkujeme v OČKU na výstavišti.
 
Vše je připraveno tak, abychom všechny dodané vakcíny aplikovali během 3 až 4 dnů. Na jihu Čech je teď zaregistrováno asi 11 500 seniorů, takže tyto dodané vakcíny nám stačí zhruba pro třetinu z Vás.
 
Bohužel víc nám teď nedodali. Jakmile dostaneme další dávky budeme v očkování pokračovat. Chci všechny požádat, aby zachovali klid.
 
Jsme dobře připraveni a jakmile budeme mít další vakcíny, všechny registrované seniory naočkujeme během pár dní.
 
Prosíme ještě všechny, aby do center nechodili hodinu nebo dvě dopředu. Vše je tam připravené a zorganizované. Také prosíme všechny, kteří nebudou mít termín, aby do center nechodili. Nemáme žádné “zásoby navíc” a vypisujeme termíny na všechny dávky. Nebude tedy možné očkovat někoho, kdo nebude mít termín.
 
Na jihu Čech to společně zvládneme ???? Martin Kuba
Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje