CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
04. 10. 2018

Nemocnice České Budějovice zveřejnila nové propagační video

Víc než nemocnice. Žádná prázdná fráze, ale poselství, které je pro nás nesmírně důležité. Těmito slovy začíná nové propagační video Nemocnice České Budějovice, které bylo zveřejněno na sociálních sítích největšího jihočeského zdravotnického zařízení.

„Jedná se o vůbec první video, které prezentuje komplexně celou nemocnici. Doposud jsme točili spoty jen na jednotlivých odděleních,“ říká mluvčí nemocnice Bc. Iva Nováková, MBA a dodává, že kromě internetu bude klip k vidění i na obrazovkách přímo v nemocnici, na propagačních akcích složek integrovaného záchranného systému či zdravotnických kongresech a podobných událostech.

 

Video vznikalo v průběhu roku a jsou na něm vidět skuteční zaměstnanci nemocnice. „Všem moc děkujeme za spolupráci a ochotu. Věřím, že na výsledek můžeme být všichni pyšní,“ dodává Bc. Iva Nováková, MBA.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y6uaT-J5kww

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje