CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Dětské oddělení

Dětské oddělení poskytuje veškerou zdravotní péči dětem od 1 měsíce věku do 18 let včetně, a to v nové budově otevřené v květnu 2010. Na 91 lůžkách se léčí všechna onemocnění a úrazy kromě infekčních chorob. Oddělení je členěno na stanice a to – malých dětí do 6 let, pooperační a poúrazovou, velkých dětí nad 6 let, jednotku intenzivní a resuscitační péče a hematoonkologii.

Počet hospitalizovaných dětských pacientů se ročně pohybuje okolo 5 000. Na oddělení je navíc každý rok provedeno více než 16 000 ambulantních ošetření. Dětské oddělení disponuje jedenácti specializovanými moderně vybavenými ordinacemi.

Součástí oddělení jsou lůžka pro doprovod dětí, nejenom maminek. Navíc nejsou návštěvy výrazně časově omezovány. Funguje zde mateřská a základní škola s individuální výukou. Odpoledne se v družině s hernou o děti starají zkušené vychovatelky. Hračky, televize, výtvarné potřeby a dostatek knih jsou samozřejmostí.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace