CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni

informace pro lékaře

Ambulance:

Pracoviště

Den provozu

Ordinační doba

Telefon

Recepce -

objednávání pacientů, základní informace

Po - Pá

07:15 – 15:00

38 787 8556

Ambulance ÚČOCH

Po, Stř, Čt, Pá

08:00 – 15:00

38 787 8560

                                      Út – POUZE akutní případy po předchozí domluvě s lékařem odd.

 

Zubní LSPP

Všední dny

16:30 – 21:30

38 787 8570

 

So, Ne, svátek

08:00 – 18:00

 

 

INFORMACE PRO LÉKAŘE

Upozorňujeme, že v úterý budou ošetřovány POUZE akutní neodkladné případy po předchozí  telefonické domluvě ošetřujícího zubního lékaře s lékařem oddělení ÚČOCH.

Je nezbytně nutné, aby byl pacient ke konzultaci na našem oddělení vždy předem objednán (telefonicky či osobně). Neobjednaní, neakutní pacienti budou při první návštěvě naší ambulance objednáni ke konzultaci – bez ohledu na vzdálenost bydliště, mobilitu atd. - s upozorněním, že měli být řádně objednáni (samostatně nebo odesílajícím lékařem)

 

Pacienty, u kterých je nutné časné vyšetření na našem oddělení (např. podezření na nádorové onemocnění), VŽDY objednává ošetřující lékař osobně po telefonické domluvě s lékařem oddělení ÚČOCH.

Pacienty k vyšetření na naší ambulanci posílejte řádně vybavené písemným doporučením a dostupnou RTG dokumentací. Registrující poskytovatel, který pacienta přijal do péče, je povinen, vyžaduje-li to zdravotní stav pacienta, předat mu písemné doporučení k poskytnutí příslušné specializované ambulantní péče. Součástí doporučení je písemné odůvodnění a důležité informace týkající se zdravotního stavu pacienta, včetně výsledků provedených vyšetření (např. ultrazvuk, laboratorní výsledky, vyšetření jiným odborným lékaře apod.) a informace o dosud provedené léčbě (§ 47, odst. 5 zákona 372/2011 Sb.)

Vzhledem ke změnám v souvislosti s GDPR nebude z právních důvodů nadále přípustné, aby se jakékoli informace o pacientovi předávaly nezabezpečenými přístupovými kanály. Mezi tyto nepovolené postupy patří i zasílání zdravotnických informací včetně RTG snímků od PZL e-mailem. Jediným možným způsobem je odeslat pacienta na naše oddělení s RTG snímky na přenosném médiu (USB, CD/DVD), do budoucna nelze vyloučit nutnost šifrování. Žádáme o bezpodmínečné respektování tohoto postupu.

Nelze akceptovat tištěnou podobu RTG dokumentace, neboť kvalita tisku je nedostatečná k posouzení zobrazených detailů

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje