CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

Registry

Součást systematické péče je i evidence a kooperace s ostatními centry v České republice. Data pacientů v registrech jsou přísně anonymní a na základě archivovaných dat nelze zpětně pacienta identifikovat. Registry slouží k získání přesnější představy o charakteru projevů, účinnosti a bezpečnosti léčby některých onemocnění. Důsledná evidence umožňuje provádění analýz. Na základě výsledků analýz je možné zvyšovat účinnost a zároveň bezpečnost a léčby našich pacientů. Vedení registrů je obecně především časově náročná práce, která nebývá na první pohled zřetelná. Naším zájmem je přinášet pacientům tu nejlepší péči. A proto věnujeme energii a čas i těmto na první pohled nenápadným činnostem, protože jsme přesvědčeni o jejich důležitosti.

 

Registry v abecedním pořadí:

AINSO   – registr pacientů, kteří prodělali Guilian-Barré syndrom

EURAP   -  registr těhotných pacientek léčených antiepileptiky

Myreg   –  registr pacientů s onemocněním Myasthenia gravis

REaDY   – registr pacientů se svalovými onemocněními (především svalové   dystrofie)

REMUS   – registr pacientů s roztroušenou sklerózou

Res-Q   – registr pacientů akutně léčených pro cévní mozkovou příhodu.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace