CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni

Gynekologicko - porodnické oddělení - stanice perinatologie

 

Počet lůžek 24
Staniční sestra Iva Adamová
Areál Horní
Pavilon K
Podlaží 4. patro
Telefon - inspekce +420 387 874 455

 

Charakteristika stanice:

Na stanici perinatologie jsou hospitalizované ženy s rizikovým či patologickým průběhem těhotenství. Dále rodičky s komplikovaným průběhem šestinedělí a ty, které porodily novorozence vyžadující intenzivní či intermediární péči a tudíž nemohou být s matkou společně na stanici šestinedělí. Tyto maminky jsou umístěny na stanici perinatologie a jsou jim dle jejich aktuálního zdravotního stavu umožněny návštěvy za dítětem na neonatologické oddělení.

Pokoje na stanici perinatologie jsou dvoulůžkové s vlastním hygienickým zázemím. Jsou zde k dispozici 2 nadstandardní jednolůžkové pokoje, které jsou vybaveny TV, lednicí, varnou konvicí a lůžkem pro doprovod. Samozřejmostí je vlastní hygienické zázemí. Strava je zajišťována dle výběru dietní sestrou každé ráno.

Cena za den pobytu činí 1.200,- Kč, den příchodu a odchodu se počítá jako jeden den. Bude-li chtít přespat doprovod, je jeho cena pobytu za den 500,- Kč, bez zajištěné stravy.

Návštěvní doba na nadstandardních pokojích je od 07.00 do 19.00 hod při respektování lékařských a ošetřovatelských výkonů a pravidel, která jsou samostatně stanovena pro doprovod. 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje