O oddělení

• Anesteziologicko-resuscitační oddělení je svým počtem zaměstnanců největším oddělením Nemocnice České Budějovice, a.s.
  • Lékaři a sestry ARO pracují na všech operačních sálech a vedou anestezie ke všem různým operačním i diagnostický výkonům, které jsou v nemocnici prováděny.
  • Denně v nemocnici běží 26 anesteziologických skupin, včetně kardiocentra.
  • Anesteziologicko-resuscitační oddělení není jen o poskytování anesteziologické péče. Součástí náplně oboru je i intenzivní medicína, anesteziologická ambulance, ambulance chronické bolesti, centrum pro cévní vstupy a paliativní medicína.
  • V současné době pracuje na oddělení ARO 56 lékařů a lékařek a celkem 140 sester.
  • V kooperaci s kardiocentrem a oddělením urgentního příjmu také ARO nepřetržitě zajišťuje tým pro kardiopulmonální resuscitaci.

RES 1.jpg (14.37 MB)     Foto RES2.jpg (14.44 MB)

lékaři + anest sestry.jpg (5.22 MB)

Naleznete nás v pavilonu CH1 a T1:

foto mapa arealu

Vstup do budovy: