20. 06. 2022

Lůžkové stanice Oddělení úrazové chirurgie najdete od 21. 6. v nově vystavěné části Pavilonu CH – vstup CH2

Od 21. 6. budou již obě lůžkové stanice (A i B) Oddělení úrazové chirurgie přesunuty do 4. a 5. patra nově vystavěné části pavilonu CH. Pro přístup k těmto stanicím za účelem návštěv použijte vchod s označením CH2, viz přiložený plánek.

Akutní úrazové ambulance nadále zůstávají v Pavilonu C – vstup Urgentního příjmu.

Kontrolní ambulance Oddělení úrazové chirurgie, stejně jako stanice JIP, nadále zůstávají v Pavilnu CH - vstup ze Schneiderovy ulice.