387 87 11 11
Víc než nemocnice.
31. 01. 2024

Výběrové řízení na obsazení pozice primáře Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie


Předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice primáře Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie.

Požadavky:

VŠ LF (zubní lékařství / stomatologie či všeobecné lékařství), specializovaná způsobilost v oboru stomatologická chirurgie, orální a maxilofaciální chirurgie nebo maxilofaciální chirurgie, osvědčení ČSK o splnění podmínek k výkonu funkce primáře nebo minimálně splnění požadavků pro vydání tohoto osvědčení, organizační, řídící a komunikační schopnosti, předchozí zkušenosti s řízením většího kolektivu výhodou, občanská a morální bezúhonnost, minimálně 8 let praxe v oboru, z toho minimálně 3 roky praxe od získání specializované způsobilosti.

Zájemcům bude před podáním přihlášek do výběrového řízení umožněna osobní návštěva a prohlídka pracoviště. Tu lze domluvit s prim. MUDr. Pavlem Střihavkou (strihavka.pavel@nemcb.cz).

Kompletní informace pro zařazení do výběrového řízení naleznete zde: https://www.nemcb.cz/vzdelani-a-kariera/pracovni-prilezitosti/?id=190 

_DSC9992.jpg (1023 KB)