11. 04. 2023

Nemocniční zpravodaj BŘEZEN 2023

titulka březen 2023.jpg (1.15 MB)

Právě vyšel Nemocniční zpravodaj BŘEZEN 2023

V březnovém čísle najdete zajímavý rozhovor s nově nastupujícím primářem Neurochirurgického oddělení MUDr. Jiřím Fiedlerem, Ph.D., MBA. Mluví o vzestupu neurochirurgie, o studiích, kterým se věnuje, o předávání svého umu mladším generacím, ale i o plánech do budoucna.
Sekce představujeme je věnována Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Toto oddělení uvidíte ve světle, v kterém ho možná neznáte. Nejde totiž jen o zuby!  A čemu že se tento chirurgický obor ještě věnuje? Začtěte se a bude jistě překvapeni.
Zajímavý rozhovor přinášíme také s referentkou krizové připravenosti naší nemocnice, Mgr. Jitkou Kosáčkovou, která má na starosti nácviky požární evakuace a nácviky na měkké cíle. Že nevíte o co jde? Nalistujte stranu 44!
Na zbylých stránkách si přečtete o tom, jaké to je být u nás zahraničním stážistou, a nechybí informace z interního dění v nemocnici.

Přejeme příjemné počtení :)