23. 05. 2022

Nemocnice České Budějovice, a.s. přijme do pracovního poměru

Nemocnice České Budějovice, a.s. přijme do pracovního poměru všeobecné sestry, perioperační sestry, porodní asistentky, dětské sestry a zdravotnické záchranáře.

Nabízíme náborový příspěvek, nadstandardní finanční ohodnocení, týden dovolené navíc nebo firemní školku.

Pracovat budete ve špičkovém prostředí, na akreditovaných pracovištích s nejmodernějším přístrojovým vybavením a co víc, v maximálně vstřícném kolektivu.

Více informací naleznete na našich webových stránkách v sekci kariéra.

VIDEO - Staň se členem týmu