kvalita a bezpeci

Bonusový program

Pokud parkujete v areálu nemocnice, nákupem volně prodejných léků či doplňkového sortimentu v libovolné výši získáte 2 hodiny parkování zdarma.

Každým takovým nákupem ušetříte. Za každou korunu, kterou u nás utratíte získáte 1 bod. Nasbírali jste 100 bodů? Vyměňte je za skutečné peníze - 100 bodů = sleva 2 Kč

Podmínky bonusového programu

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.