kvalita a bezpeci

Lékové poradenství a konzultační činnost

• Nabízíme individuální přístup ke každému pacientovi,
  • Zajišťujeme osobní poradenství v klidu konzultačního koutku,
  • Kombinace léků, potravinových doplňků i režimových opatření,
  • Speciální péče o pacienty s CHOPN, astmatem - na požádání předvedeme aplikace inhalátory.

Konzultace jsou zaměřeny na:

• Zhodnocení užívaných léků, odhalování lékových problémů a jejich řešení,
  • Správné dávkování,
  • Správnou aplikaci specifických lékových forem,
  • Bezpečnou léčbu (odhalování nežádoucích účinků, případně vzájemné ovlivňování léků a nebo potravních doplňků),
  • Poradenství při odvykání kouření, o správné životosprávě.

Konzultace jsou poskytovány ve všední dny během pracovní doby lékárny. Ke konzulatci se můžete objednat osobně v lékárně nebo telefonicky (tel. 387 873 126). Obvyklá doba trvání konzultace je jedna hodina.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.