30. 09. 2019

Nemocniční zpravodaj ZÁŘÍ 2019

Představujeme Vám nového primáře Oddělení nukleární medicíny v českobudějovické nemocnici MUDr. Vojtěcha Kratochvíla, MHA, který říká, že "českobudějovické Oddělení nukleární medicíny patří mezi republikovou špičku".

Bilanční rozhovor s končícím primářem Oddělení nukleární medicíny MUDr. Václavem Maxou, který by pacientům do budoucna přál diagnostiku, která nezatěžuje ionizujícím zářením.

Návštěva ministra zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adama Vojtěcha, MHA, v českobudějovické nemocnici.

Vydání nové knihy s názvem Základy srdeční resynchronizační léčby, kterou společně s týmem autorů vydal Prof. MUDr. Mgr. Alan Bulava, Ph.D. z Kardiocentra Nemocnice České Budějovice a.s.

A jako vždy vám naši lékaři přinášejí nejnovější poznatky z mezinárodních i domácích vzdělávacích akcí.

Děkujeme, že nás čtete.

Číst online