28. 02. 2018

Nemocniční zpravodaj ÚNOR 2018

Naši nemocnici na Nový rok navštívil ministr zdravotnictví a jihočeský poslanec Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch navštívil společně s hejtmankou Jihočeského kraje Mgr. Ivanou Stráskou Nemocnici České Budějovice. Jejich hlavním cílem byla porodnice.

Jak primář ortopedického oddělení doc. MUDr. Jiří Stehlík, CSc. hodnotí roky v roli primáře? Proč se rozhodl skončit? A čemu se hodlá nyní věnovat? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete v rozhovoru s ním. spolu s hodnocením nově nastupujícího primáře MUDr. Davida Musila, Ph.D.

PharmDr. Našincová nám zhodnotila systém eReceptů v rámci pilotního provozu.

Světového vrcholu v rámci postgraduálního vzdělávání v oblasti skeletární traumatologie se podařilo dosáhnout MUDr. Martinovi Kloubovi, Ph.D., který předsedal prestižnímu AOTrauma Master kurzu ve švýcarském Davosu.

A jako vždy vám naši lékaři přinášejí nejnovější poznatky z mezinárodních i domácích vzdělávacích akcí.

Děkujeme, že nás čtete.

Číst online