Lékařská pohotovostní služba pro dospělé

- zajišťuje primární ošetření nezávažných stavů

TELEFON: 387 878 001

Ordinační doba

Po – Pá: 18.00 – 22.00 hodin

So, Ne, svátky: 9.00 – 21.00 hodin

LPS pro dospělé naleznete v dolním areálu Nemocnice České Budějovice, pavilon G, přístup z ulice generála Svobody.

LSSP dospělý

Navigační leták Nemocnice České Budějovice a. s. (zobrazí se po rozkliknutí odkazu)

Mimo ordinační hodiny jednotlivých LPS (lékařská pohotovostní služba) zajišťují akutní ošetření v nutných případech jednotlivá oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. (vyjma zubní pohotovosti).

Lékaři sloužící ústavní pohotovostní službu na těchto odděleních musejí svou pozornost a péči věnovat také pacientům lůžkových částí včetně jednotek intenzivní péče, proto žádáme pacienty a jejich doprovod o trpělivost při případném čekání na ošetření.

LÉKAŘSKÁ POHOTOVOSTNÍ SLUŽBA ZUBNÍ NENÍ MIMO ORDINAČNÍ HODINY DOSTUPNÁ.