Lékařská pohotovostní služba pro děti

- zajišťuje primární ošetření nezávažných stavů

TELEFON: 387 876 307

Ordinační doba

Po – Pá: 17.00 – 22.00 hodin

So, Ne, svátky: 9.00 – 21.00 hodin

LPS pro děti naleznete v horním areálu Nemocnice České Budějovice pavilon D - dětské oddělení přístup z ulice L. B. Schneidera.

Dětská LSSP

Navigační leták Nemocnice České Budějovice a. s. (zobrazí se po kliknutí na odkaz)

Mimo ordinační hodiny jednotlivých LPS (lékařská pohotovostní služba) zajišťují akutní ošetření v nutných případech jednotlivá oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. (vyjma zubní pohotovosti).

Lékaři sloužící ústavní pohotovostní službu na těchto odděleních musejí svou pozornost a péči věnovat také pacientům lůžkových částí včetně jednotek intenzivní péče, proto žádáme pacienty a jejich doprovod o trpělivost při případném čekání na ošetření.