CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
16. 05. 2016

Známé osobnosti po roce opět pomáhají

Pomáháme fotbalem 2016

 

Letošní ročník akce Pomáháme fotbalem 2016, která se uskuteční v neděli 29. 5. 2016, na vás čeká několik novinek. První z nich je místo akce, které bude v Českých Budějovicích na Dynamu.Druhou novinkou je turnajový model. Již nebudou vidění jen týmy Real Top Praha a Mádl team, ale těšit se můžete na nově vytvořený tým poskládaný z členů Motoru, Dynama a Jihostroje.

Akci obohatí 3 koncerty předních československých umělců: Xindl X, Ewa Farna a poslední vítězka Československo hledá superstar Emma Drobná.

Těšit se můžete opět na charitativní bazar Emmy Smetana, kde si budete moci koupit oblečení a jiné předměty od známých osobností.

Samozřejmostí budou také různé skákadla, doprovodné fotbalové atrakce a další soutěže pro děti, které pro vás zajistí E.on ve spolupráci s Faktor teamem.

Více infomací o akci - zde

Tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje