CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni
30. 09. 2016

V Českých Budějovicích máme nejkvalitnější nemocnici

Nemocnice České Budějovice, a. s., poskytuje kvalitní a bezpečnou zdravotní péči. A to dokonce na tak vysoké úrovni, že se stala absolutním vítězem celostátní soutěže Kvalitní a bezpečná nemocnice 2016. Tu už několik let vyhlašuje Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví, s. r. o.

Českobudějovická nemocnice uspěla mezi několika desítkami tuzemských zdravotnických zařízení. „Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví nás poprvé hodnotila před třemi lety, kdy jsme získali certifikát kvalitní a bezpečné nemocnice poprvé. Letos přijeli auditoři podruhé a zjistili, že se naše nemocnice významně posunula kupředu, a to jak v oblasti formálně nastavených procesů řízení, tak i ve službách pro pacienty a v modernizaci medicínské péče. Zástupci společnosti, která získala před čtyřmi lety oprávnění ministerstva zdravotnictví k provádění externího hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče, uznali, že českobudějovická nemocnice patří mezi nejrychleji se rozvíjející zdravotnická zařízení v naší zemi,“ uvedl doc. MUDr. Jozef Filka, Ph.D., náměstek pro řízení kvality a bezpečí poskytované péče Nemocnice České Budějovice, a. s.

Celá tisková zpáva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace