29. 12. 2021

UPOZORNĚNÍ - Dětská ambulance

30. a 31. prosince 2021 od 17:00 do 22:00 a 1. a 2. ledna 2022 od 9:00 do 21:00  není ze strany praktických lékařů pro děti a dorost z okresu České Budějovice zajištěna ordinace dětské lékařské pohotovostní služby.

Vážení rodiče, zákonní zástupci, pacienti,
zajistěte si, prosím, kontakt na praktického lékaře vašeho dítěte pro případ, že by v blízké době potřebovalo jeho péči.

Opětovně a již po několikáté se nepodařilo tuto službu ambulantními lékaři obsadit.

V příjmové ambulanci dětského oddělení budou dětští pacienti ošetřeni pouze v naprosto nutných případech!!!

Lékaři sloužící ústavní pohotovostní službu na dětském oddělení musí svou pozornost a péči věnovat především pacientům lůžkové části, hospitalizovaným na jednotce intenzivní a resuscitační péče, dětem po operačních výkonech umístěných na dalších stanicích.

Jihočeský kraj vyzývá všechny praktické lékaře pro děti a dorost s platným oprávněním k poskytování zdravotních služeb v okrese České Budějovice, aby byli vstřícní k potřebám rodičů a jejich dětí a zajistili tak péči o své registrované pacienty.