25. 10. 2022

Společnost E.ON Česká republika věnovala Nemocnici České Budějovice finanční dar ve výši 1,15 mil. Kč

Děkujeme společnosti E.ON Česká republika, s.r.o. za velkorysý finanční dar v celkové výši 1,15mil Kč.

"Finanční prostředky, které byly věnovány oddělením: Pracovní lékařství, Ortopedie, Urologie, Gynekologie, Kardiologie, Traumatologie a Neurochirurgie, využijeme pro potřeby zajištění vzdělávání lékařů, nákup odborné literatury, zdravotnických potřeb, přístrojů či vybavení na oddělení. Společnost E.ON Česká republika, s.r.o. je již naším dlouholetým partnerem a my si této spolupráce velice vážíme,“ uvedl generální ředitel Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.