02. 08. 2021

OČKOVÁNÍ BEZ PŘEDCHOZÍ REGISTRACE

Očkovací centrum České Budějovice, Výstaviště, pavilon T1, vchod od Tesca.

Očkovací látka Janssen od společnosti Johnson & Johnson.

Středa           04. 08. 2021 od 09:00 do 19:00 hod.

Sobota          07. 08 .2021 od 09:00 do 19:00 hod.

Poslední očkování v daný den je zahájeno vždy nejpozději půl hodiny před koncem provozní doby, tj. v 18:30 hod.

SEBOU si vezměte: OBČANSKÝ PRŮKAZ, KARTIČKU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY.

Před očkováním je nutné vyplnit formulář informovaného souhlasu očkování a dotazník před očkováním o aktuálním zdravotním stavu. Formuláře k stažení zde, popř. k dispozici na místě.

Upozorňujeme, že očkování bez registrace se netýká samoplátců a osob do 18 let věku.

Otevření dalších termínů pro zájemce bez registrace budeme sdělovat dle zájmu a rovněž dle dostupnosti očkovací látky Janssen.