13. 08. 2021

OČKOVÁNÍ BEZ REGISTRACE v 33. týdnu

Očkovací centrum České Budějovice, Výstaviště, pavilon T1, vchod od Tesca.

Očkovací látka Janssen od společnosti Johnson & Johnson.

Pondělí 16. 08. 2021 od 15:00 do 18:30 hod.

Pátek 20. 08. 2021 od 15:00 do 18:30 hod.

K očkování je nutné si připravit: OBČANSKÝ PRŮKAZ, KARTIČKU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY.

Před očkováním je nutné vyplnit formulář informovaného souhlasu očkování a dotazník před očkováním o aktuálním zdravotním stavu. Formuláře k stažení zde, popř. k dispozici na místě.

Upozorňujeme, že očkování bez registrace se netýká samoplátců a osob do 18 let věku.

Otevření dalších termínů pro zájemce bez registrace budeme sdělovat dle zájmu a rovněž dle dostupnosti očkovací látky Janssen.