CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
21. 08. 2021

Očkovací tým vystřídá na sklonku prázdnin agrosalon Země živitelka

Očkovací tým vystřídá na sklonku prázdnin agrosalon Země živitelka

 

180 tisíc aplikovaných vakcín od letošního ledna, 2 tisíce osob naočkovaných bez předchozí registrace, 5. nejvýkonnější očkovací centrum v Česku. To je stručná rekapitulace činnosti OČKA Nemocnice České Budějovice na českobudějovickém výstavišti.

Závěr letních prázdnin na Výstavišti České Budějovice patří již desítky let největšímu a nejvýznamnějšímu agrosalonu v Česku, výstavě Země živitelka. Díky dobré epidemiologické situaci se letos uskuteční její 47. ročník.

OČKO funguje v pavilonu T1, který bude zčásti využit pro účely agrosalonu. OČKO tak od 25. srpna do 1. září nebude v provozu. Jedná se o první a zasloužené volno pro všechny pracovníky, kteří jeho každodenní provoz zajišťují nad rámec svých běžných povinností, a kterým patří velké poděkování za mimořádně dlouhé nasazení ve prospěch Jihočechů. 

OČKO ČB svoji činnost opět obnoví 2. září. 

 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje