21. 08. 2021

Očkovací tým vystřídá na sklonku prázdnin agrosalon Země živitelka

180 tisíc aplikovaných vakcín od letošního ledna, 2 tisíce osob naočkovaných bez předchozí registrace, 5. nejvýkonnější očkovací centrum v Česku. To je stručná rekapitulace činnosti OČKA Nemocnice České Budějovice na českobudějovickém výstavišti.

Závěr letních prázdnin na Výstavišti České Budějovice patří již desítky let největšímu a nejvýznamnějšímu agrosalonu v Česku, výstavě Země živitelka. Díky dobré epidemiologické situaci se letos uskuteční její 47. ročník.

OČKO funguje v pavilonu T1, který bude zčásti využit pro účely agrosalonu. OČKO tak od 25. srpna do 1. září nebude v provozu. Jedná se o první a zasloužené volno pro všechny pracovníky, kteří jeho každodenní provoz zajišťují nad rámec svých běžných povinností, a kterým patří velké poděkování za mimořádně dlouhé nasazení ve prospěch Jihočechů.

OČKO ČB svoji činnost opět obnoví 2. září.