25. 02. 2022

Očkovací centrum najdete nově v pavilonu I

Očkovací centrum Nemocnice České Budějovice, původně sídlící v pavilonu CH, se přesunulo do přízemí pavilonu I.

Došlo i ke změně provozní doby:

• Očkování za úhradu (klíšťová encefalitida, cestovní medicína, …): středa 7 - 11 a 13 - 16 hodin (bez objednání)
  • Očkování proti Covid – 19: výhradně na základě objednání přes centrální rezervační systém.

Zájemci o poradenství a očkování se nemusí předem objednávat. V případě dotazů ohledně cestovní medicíny a vakcinace můžete využít také telefonní linky 387874661.

V přízemí Pavilonu I zároveň naleznete od 28. 2. 2022 miniOČKO - Očkovací centrum přesunuté z českobudějovického výstaviště, viz Tisková zpráva ze dne 21.2.2022

Mapka areálu s vyznačením miniOČKA i odběrového místa: