15. 11. 2021

OČKO na českobudějovickém Výstavišti spustí opět provoz 18. listopadu

Očkovací centrum Nemocnice České Budějovice, a.s. obnoví provoz v prostorách pavilonu T1 českobudějovického Výstaviště tento čtvrtek, tj. 18. listopadu.

Během prvních čtyř dnů provozu nabídneme dostatek termínů pro doposud registrované zájemce
o očkování, ať už jde o první nebo posilovací dávky očkování
,“ uvedl generální ředitel Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.

Do konce listopadu bude střídavě v chodu miniOČKO v areálu nemocnice a velké OČKO na Výstavišti. Všichni, kteří mají aplikaci 2. dávky očkování naplánovanou do konce listopadu, ji budou mít aplikovánu v areálu nemocnice. Od 1. prosince se očkování již zcela přesouvá na Výstaviště České Budějovice.