11. 09. 2023

O moderní neurochirurgii s primářem Fiedlerem v pořadu HOST

Přeneste se s primářem Neurochirurgického oddělení MUDr. Jiřím Fiedlerem, Ph.D., MBA na Centrální operační sály. V rámci pořadu Host představuje moderní vybavení sálu a možnosti neurochirurgické operativy. Dozvíte se také, jaká onemocnění řeší v rámci svého oboru nejčastěji a čeho se vyvarovat, abyste neskončili na jejich operačním stole.

Neurochirurgické oddělení českobudějovické nemocnice patří mezi špičková pracoviště nejen v rámci České republiky ale i celé Evropy. Zajišťuje pro pacienty jihočeského regionu a části regionu Vysočina chirurgickou léčbu onemocnění centrálního nervového systému, periferních nervů, páteře a míchy. Zajišťuje zázemí pro neuroradiointervenční léčbu a je důležitou součástí Centra vysoce specializované traumatologické péče, Centra vysoce specializované cerebrovaskulární péče a Centra vysoce specializované neuroonkologické péče.

Pořad můžete zhlédnout na webu Jihočeské televize: https://www.jihoceskatelevize.cz/porady/32/?fbclid=IwAR3mteYxNwGLB-vCtV-ZUZdpNO4yQH8Ig0y2GFUznwpgNhQEpZRA4xVc-kk

Snímek obrazovky 2023-09-11 v 11.09.38.png (1.10 MB)