CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni
01. 12. 2020

Nové pokoje na Neonatologickém oddělení Nemocnice České Budějovice pomohou maminkám, které mají doma další malé dítě

Dva nové pokoje otevřelo u příležitosti Mezinárodního dne předčasně narozených dětí Neonatologické oddělení Nemocnice České Budějovice., a.s. Maminky v nich mohou být se svými nedonošenými novorozenci a zároveň dalšími dětmi do věku tří let.

„Občas se setkáme se situací, kdy má maminka doma dítě ve věku jeden až tři roky, přičemž není nikdo jiný, kdo jej může pohlídat. Ona se tak musí rozhodovat mezi svými dětmi, což je rozhodování bez správné volby. Jsme velmi rádi, že jsme maminkám mohli poskytnout variantu, která je lidsky akceptovatelná. V současnosti jsme jedni z prvních, kteří ji v České republice nabízejí,“ uvádí primář Neonatologického oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Jiří Dušek.

„První roky života dětí jsou pro celou rodinu mimořádně důležité, proto jsem moc rád, že v naší nemocnici můžeme maminky takto podpořit,“ dodává předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace