29. 10. 2021

Nemocniční zpravodaj ŘÍJEN

Kdo sleduje náš Facebook, jistě netrpělivě čeká na říjnové číslo Nemocničního zpravodaje, které vychází právě teď. K nahlédnutí ZDE

V pravidelném seriálu Představujeme vás tentokrát fascinujeme unikátními záběry z pozadí Oddělení kardiochirurgie a hrudní chirurgie. Dozvíte se mnoho o „srdečních záležitostech“ a o možnostech, jaké má dnešní medicína v této oblasti díky modernímu přístrojovému vybavení.

V novém čísle najdete také informaci o novinkách pro pacienty s poruchami srdečního rytmu nebo o zázracích, které se dějí na Oddělení následné péče 1.

V uplynulých týdnech došlo také k udělení několika ocenění, a to nejen generálnímu řediteli, ale i dalším významným pracovníkům naší nemocnice, o kterých jsme v tomto čísle napsali.
Děkujeme všem, kteří do nového čísla přispěli, a děkujeme i vám, že nás čtete ❤