CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni

oceneni

oceneni
05. 11. 2022

Nemocniční zpravodaj ŘÍJEN 2022

Nové číslo Nemocničního zpravodaje vám přináší doslova intenzivní obsah. Představíme vám totiž Anesteziologicko-resuscitační oddělení. Zavedeme vás na lůžkovou část oddělení, na operační sál, ale i do ambulancí. O tom, jaká jsou specifika péče o pacienty na ARO hovoří vrchní sestra oddělení Bc. Jana Štěpánová, MSc. Téma dárcovství orgánů a komunikace s pozůstalými přibližuje doc. MUDr. Eva Pokorná, CSc., CETC, z pražského IKEMu, se kterým oddělení dlouhodobě spolupracuje.

Dalším subjektem úzce spolupracujícím nejen s oddělením ARO je Zdravotnická záchranná služba. Jak konkrétně funguje spolupráce záchranky a nemocnice jsme se ptali ředitele ZZS JČK Mudr. Marka Slabého, MBA, LL.M.

Dozvíte se, kdo jsou naši Super Sanitáři 2022, jaké jsou výhody revoluční léčby arytmií, ale i třeba jaké informace je dobré u sebe mít v případě náhlé hospitalizace.

Představíme vám úspěchy našich lékařů, dozvíte se více o léčbě cukrovky a samozřejmě nechybí ani zajímavé postřehy našich zdravotníků ze zahraničních cest. 

Celé číslo ke stažení naleznete zde.

Děkujeme, že nás čtete. 

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.
Jihočeský Kraj
Poskytování služeb obecného hospodářského zájmu je podpořeno z rozpočtu Jihočeského kraje