23. 12. 2021

Nemocniční zpravodaj PROSINEC

Právě vyšel poslední Nemocniční zpravodaj tohoto roku
V tradiční sekci "Představujeme" se tentokrát dozvíte vše o fungování oddělení Otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku.
Rozhovor s osobnostmi naší nemocnice je pak věnován Ing. Milanu Voldřichovi, MBA, který s odchodem z funkce rekapituluje své dlouholeté působení na pozici personálního ředitele.
A čemu by rozhodně neměla uniknout vaše pozornost je také článek o lékárenské pohotovosti, jehož součástí je i užitečný seznam léčiv, které by neměly chybět ve vaší lékárničce.

Děkujeme za to, že nás čtete, a věříme, že nám zůstanete věrni i v roce 2022.

Celá redakce nemocničního zpravodaje vám přeje klidné svátky✨????