09. 08. 2022

Nemocniční zpravodaj LÉTO 2022

Právě vychází letní číslo Nemocničního zpravodaje, ve kterém vám tentokrát představujeme Zaměstnanecké oddělení a koncept péče o nové zaměstnance.
V rubrice Domácí lékař naleznete praktický manuál s návodem, jak si pomoci od bolesti zad, a v Lexikonu zdraví se dozvíte základní informace o cukrovce.

Nechybí ani zajímavé rozhovory. O tom, proč každý čtvrtý pacient nenajde svého dárce kostní dřeně, hovoří lékařka Oddělení klinické hematologie MUDr. Jana Vondráková, Ph.D. a s ředitelem Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické v Č. Budějovicích PhDr. Karlem Štixem jsme si povídali nejen o tom, jak připravují své žáky a studenty na práci ve zdravotnictví.

Na zbylých stránkách najdete zajímavé informace z kongresové činnosti a zahraničních cest našich lékařů.

Nové číslo si můžete přečíst ZDE.

Děkujeme, že nás čtete.