30. 05. 2022

Nemocniční zpravodaj KVĚTEN 2022

Přinášíme vám další číslo Nemocničního zpravodaje. Úvod patří rozhovoru s primářem cévní chirurgie MUDr. Milanem Kobzou. V sekci Představujeme jsme se tentokráte zaměřili na Infekční oddělení.
Sekce Domácí lékař a Lexikon zdraví vám nabídnou užitečné informace k léčbě průjmových onemocnění u dětí a lékových interakcí.
Protože 12. květen je Mezinárodním dnem zdravotních sester, je právě jim věnováno Téma měsíce.
Dále vám nabízíme zajímavý rozhovor s ředitelem Biologického centra AV ČR prof. RNDr. Liborem Grubhofferem,CSc.
Blíže vám představíme úspěchy, které na domácím i mezinárodním poli sklidili naše kolegyně a kolegové. A samozřejmě chybět nebudou ani novinky z kongresů.

Celé číslo naleznete zde.